Poznejte nový stylový restaurant Kandelábr

Restaurace v Praze jsou rozmanité. Možná i vy máte svou oblíbenou, nebo teprve hledáte takovou, která by vás skutečně nadchla? Zajděte si na něco dobrého do restaurantu Kandelábr.

Rozmanité restaurace v Praze

Budete-li se chtít najíst v Praze, máte četné možnosti. Čeká vás široká nabídka mnohých restaurací různých úrovní. Vybírat můžete podle městské části, která je vám blízká, úrovně pohostinství, ale i podle kuchyně, kterou preferujete. V Praze najdete restaurace zaměřené na rozmanité kuchyně - thajskou, řeckou, českou, mexickou, španělskou, indickou atd. Kterou máte nejraději vy?

Komu je určena restaurant Kandelábr?

Některé restaurace v Praze zanikají, jiné vznikají. Mezi nové stylové podniky řadíme i restaurant Kandelábr. A komu se v něm zalíbí a především zachutná? Je určený všem gurmánům, kteří upřednostňují českou kuchyni. Hledáte-li zároveň restauraci na Vyšehradě, budete s výběrem spokojeni úplně.
Vyšehradský restaurant Kandelábr svým hostům nabízí snídaně, obědy i večeře. Jedinečné pokrmy, na které se vám budou sbíhat sliny, pro vás připravuje šéfkuchař, ale i pekař a cukrářka. Díky tomu si můžete v restauraci vždy dát čerstvé pečivo z domácí pekárny a jedinečné cukrářské výrobky.
Jak už jsme si zmínili, restaurant Kandelábr se zaměřuje na českou klasiku. Pokrmy jsou vždy připravované z čerstvých surovin od českých farmářů, ale některé jsou dovážené i ze zahraničí. 
Restaurant Kandelábr splní vaše nároky, ať už si chcete dát jenněco na chuť (např. jemnou kachní paštiku, křupavé cibulové kroužky…) či pořádnou porci z české tradiční kuchyně (glazovaná hovězí žebírka, pečené vepřové kolínko, půl pečené vykostěné křupavé kachničky atd.). Na své si přijdou i milovníci steaků. Chcete si dát jen něco lehčího? Nemusíte mít obavu, že byste to v menu restaurantu nenašli.

Sponzorem této sekce jsou následující média:

Hodinový manžel je dnes velmi populární pro svou velkou všestrannost. Domácí práce jsou pro něj maličkost.

Moderní interiér dnes nemusí být jen zásluhou architekta. S velkou nabídkou doplňků a nábytku Vám pomůže kvetuska.cz

Magazín familystar Vám pomůže nejen při péči o dítě, ale také se zajištěním chodu moderní rodiny.

Jaké počasí v Prostějově bude zítra? Poví Vám to žurnál z Prostějova furtovník.cz

Magazín gule.cz nabízí nejen erotické povídky zpestřete si všední den trochou lechtivého čtení.

Poslušte si zajímavým čtením o krásách česka a dobrém jídle, které si zde může dát. Jídlo v česku to je ochutnejte-cesko.cz