Aktuality města

Kralupský masopust 15. února

Kralupský masopust 15. února

Pozvání na tradiční kralupské masopustní veselí 15. února 10:00. Přijďte v maskách i bez, s dobrou náladou užít si svátek hojnosti a hodování. Od 10 hodin můžete navštívit před KD Vltava masopustní trh s mistrem řezníkem, ochutnat koláče, trdelníky a další dobroty. Pokud bude počasí přát, přijede i kolotoč. V kulturním domě Vltava bude připraveno od 10 a 12 hodin Divadlo Cirkus Žebřík a dětské dílničky. Vstupné do kina je 60 Kč.

Masopustní průvod vyrazí v 15:00 směrem k domu s pečovatelskou službou a dále ke KD Vltava, kde masopustní oslavy vyvrcholí.

Kralupský masopust 2017

Kralupský masopust 2017

Neděle 26. února KRALUPSKÝ MASOPUST
Kulturní dům Vltava, T.J. Sokol Kralupy, Městské muzeum v Kralupech nad Vltavou a DDM Centrum volného času Kralupy vás srdečně zvou na tradiční kralupský masopust.
11:00 - Masopustní trh před KD Vltava
14:00-15:00 - hry a soutěže pro děti na hřišti T.J. Sokol, projížďky na koních
15:00 - Masopustní průvod s muzikou, maškarami a pravou moravskou slivovicí – průvod vyjde ze sokoliště, zastávky budou u DDM, Vinotéky Na Františku, restauraci Na Františku a cíl před KD Vltava 

Slavnostní odhalení sochy dobrého vojáka Švejka

Slavnostní odhalení sochy dobrého vojáka Švejka

Velectěné dámy a pánové,

co nejuctivěji vás chceme pozvati na den 20. května 2017 před radnici kralupskou, kde se bude konati slavnostní odhalení sochy dobrého vojáka Švejka, v osazení bronzovém.

Program jest vhodný i pro děti, dorost i havěť domácí.

Hudebníci budou hráti do pozdních nočních hodin.

Tradiční zabijačkové hody, buřty a pivo točené bude zajištěno též.

Připomínající tuto chvíli slavnostní,  vám zajistí – Švejkův stánek.

Vstup  volný